You are currently viewing Canlı chat sitesi

Canlı chat sitesi

Canlı chat sitesi ve aşk sohbet siteleri yerli yabancı her yaş grubuna hitap ediyor. Geniş kapsamlı üniversite öğrencilerine aşk ve ilişkileri daha geniş bir kitleyle konuşma fırsatı sunuyor.

Hepimiz biliyoruz ki problemli ilişkiler can yakar. Çoğumuz duygularımızı bir kısmını diğer insanlarla olan ilişkilerimize bağlarız. Önemsediğiniz biriyle tartışmak ya da kavga etmek hiç eğlenceli bir şey değildir. Hiç önemsemediğiniz biriyle kavga etmek bile, enerjinizi ve neşenizi tüketir.

Diğer insanlarla dostane, tatminkâr ilişkiler isteriz ama genellikle tam tersi, düşmanlık, acı güvensizlikle karşılaşırız. Peki, bu neden oluyor? Neden iyi geçinemiyoruz?Reel hayatımızda herşey öyle üst üste geliyor ki geçmişi unutmak mümkün değil.
Şuan bize zararı olmayan insanın her davranışı bizi sinirlendirmeye yetiyor. Buda gecmişimizle alakalı. Geçmişte yaşadığımız ve içimize dert olan olaylar, bugün ki yaşantımızı tırmalar. 😉
Yani etkiler. Çünkü biz insanlar canımızın yangını pek kolay unutmaz.

Canlı sohbet odaları

İşte size iyi bir haber ! Kendinizi kaygı, suçluluk, kötümserlik. Sonra erteleme, düşük özgüven saygısı ve depresyon. Diğer ‘dipsiz kuyularınızdan’ ilaçsız kurtarabilirsiniz.
Nasıl mı?
İyi Hissetmekle duygularınızı harekete geçirecek ve hayata daha olumlu bakmanızı sağlayacağız. Bilimsel olarak test edilmiş
Psikiyatristler bile chat yapmayı öneriyor.
Duygu durumunuzdaki dalgalanmaların nedenlerini anlayın!
Olumsuz fikirleri kafanızdan silip atın!
Suçluluk duygunuzla başa çıkın!
Sevgi ve onay bağımlılığınızın üstesinden gelin!
Özgüveninizi arttırın!
‘Hiçbir şey yapmamak’ ile baş edin!
Depresyonun acı veren girdabından kurtulun!
Bunlar için sadece yapmanız gereken sohbetmy.net adresinde bizimle sohbet edip kaliteli zaman geçirmek.
Başka bir şeye ihtiyacınız yok. Bakın o zaman hayatınız nasıl değişip, gelişecek. Denemek bir şey kaybettirmez. Sadece kazandırır.

Canlı chat sitesi

Canlı kişilerle sohbet chat

Sizlerde gerçek olan canlı kişilerle sohbet etmek istiyorsanız. Hemen akıllı telefon yada tabletlerinizden sohbetmy.net adresine bağlanın.
Sadece telefon yada tabletle değil. Laptopunuzla mirc kullanarak bile bağlanabilirsiniz.
Akıllıca ve anlayışla yaklaşan ekibimize bir merhaba demeye hazır mısınız?

Canlı chat sitesi arzuladığınız ortamı sizin için hazırladı. Bir merhaba ile başlayam dostluklar kurmanızı temenni ediyorum.

Bugünlük HOŞÇAKALIN.

Bir cevap yazın