You are currently viewing Chat sohbet odaları

Chat sohbet odaları

Chat sohbet odaları için herkes aynı kelimeleri ve cümleleri yazmış. Oysaki anlatılacak o kadar çok şey var. Ama hep aynı şeyler. Anlık bir iletişim aracı olduğu. Her kültürün sohbet şeklinin  başka olduğunu. Ve sohbet ederken fikir alışverişi yapılabileceğini. Bu ve bunun gibi bir çok şey söz konusu.
Tamamen ücretsiz oluşu. Akıllı telefon ve tabletlerden girilebildigi. Yeni insanlarla tanışmanın en kolay yolu olduğu hepsi ama hepsi burada söz konusu.
Peki benim bunlardan ziyade sizlere bahsetmek istediğim neler var?
Mutlumusunuz? Öncelikle bu soruyu kendinize sormaktan vaz geçin. Neden mutlu değilim diyede sormayın.
Bu sorular terapide 10 yıl geçirmek veya kendini şimdi olduğundan daha kötü hissettiren ‘mutluluk’ ilaçlarını almak istemeyen herkes içindir. Dahası, hayatları boyunca iyileşmek için ilaç alan ve hala iyi hissetmeyenler için.
İnsanların sıkışıp kaldıkları yalnızlık, kayıp, nefret, utanç ve kalp kırıklığı gibi durumlar için bir sohbet chat odası var. Yalnız olmadığını anlamaları için umuda, sevgiye, inanca ve mutluluğa giden yeni bir yol inşa ettik.
Bu yola sizleride davet ettik.

Sohbet chat siteleri

Geçmişten gelen acısı ve gelecek korkusu, sunucumuz userleri ile özdeşleşiyor. Ve bizde bir umut mesajı veriyoruz. Mutluluğu bulmak için mücadele edenlere, kendi gerçekliklerini görmenin alternatif yollarını arayanlara.

Chat sohbet odaları

Bir sohbet sitesi nasıl bir yuva olabilir insanlara. Nasıl mutlu olur insanlar burada?
Bir çok yazar şöyle diyor. Çağdaş toplumlar kendine özgü bir olguyu da birlikte getirmiştir. İnsan eskisinden çok daha fazla sayıda insanla, çok daha kısa süreli, daha yüzeysel ilişkiler kurma eğilimindedir.
Bunun içinde yazılı sohbet etmek bu tür eğilimli insanlara biçilmiş kaftandır.
İnsanların burada birbirine ihtiyacı var. Kimisi için bir sevgili. Kimisi için bir eş, kimileri içinse harika bir dost olarak ihtiyaç duyuyor birbirine.
Her birimiz düş kırgınlıkları, mutsuz bir evlilik yada benzeri bir olgu yüzünden buradayız.
Eksik olan yanımızı bir şekilde tamamlama derdindeyiz. Her ne kadar kabul etmesekde o eksikliği.

Hayatın bize verdiği kıymet bilmezlerin bizleri düşürdüğü hâl. Eminim ki hepinizin bir şekilde var hayatında bahsettiğimiz olgulardan.
Yoksa neden burada olacaksınız?

Chat yerleri

Bir çok chat yeri arayıp buraya ulaşmanız ne kadar güzel. Sohbet sitesi binlerce var. Fakat sohbet chat yapılacak yerler parmakla gösterilecek kadar az.
Sizlerde az olanlardan şuan birindesiniz. Zaman zaman başka yerler kafamızı karıştırsada. Sizin mekanımız burada.
Adresi sohbetmy.net sende mynet sohbet et.  Hoşçakalın.

Chat sohbet odaları

Bir cevap yazın