Coomeet | Sohbetmy.Net - Sohbet Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Chat

CoomeetCoomeet

Coomeet rulet bir oyun türüdür ve çevirme şansına göre oynanmaktadır. Coomeet hizmetlerimiz ile birbirini tanımayan kişilerin, yazışarak ya da görüntülü sohbet etmelerini sağlıyoruz. Muhafazakar kişilerin sohbet etmesini ve tüm sohbet konularının bu çerçevede yapılmışını sağlıyoruz.

Sohbet ruleti oyunu olarak hizmetlerimizi tanımlayabilirsiniz. Chat için giriş yaptığınızda, rasgele bir kullanıcı seçebilir ve sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Tanımadığınız, binlerce kişi sitemizde yer almakta, bu kişiler arasından bir ya da birkaç ile ayrı ayrı pencerelerde aynı anda sohbetler edebilirsiniz. Her kullanıcı ile farklı konularda sohbetinizi devam ettirebilirsiniz.

Sınırsız Erişim En iyi sohbet odaları olarak sadece ülkemizde değil dünyanın her yerinden sınırsız erişim sağlıyoruz. Sohbet için sitemizi tercih edenler, hiçbir ücret ödemeden ve üyelik oluşturmaya gerek duymadan, canlı sohbetlerine başlayabiliyorlar. Sitemizde daha çok dini konular üzerinde ve genel ahlaka uygun şekilde sohbetler yapılmasını istiyoruz. Bunu sağlamak için oluşturduğumuz kurallara uyulmasını istiyoruz.

Sınırsız erişim özelliğimiz ile günün her saatinde sitemize erişebilir, sohbet odalarında yüzlerce kullanıcıyı bulabilirsiniz. Sohbete Başla Sohbete başlayabilmek için sohbet odalarında sizin isminiz olacak olan rumuz (nick) belirlemeniz gerekiyor. Rumuz belirlerken, sohbet ettiğiniz kişiler sizi daha sonra o isim ile bulacaktır ve belirlediğiniz isme göre sizi tanıyacaktır.

önceki yazımızda « makelemiz var.

admin
Makale Yazarı :
heart 104 views
Yazı kategorisi : Uncategorized
yorum yorum yok
Etiketler


Coomeet İle Benzer Sohbet YazılarıCoomeet yazına yapılan yorumlarBu yazı yorumlara kapatılmıştır.


error: Content is protected !!
Sponsor bağlantılar: Sohbet Görüntülü sohbet